Galeria
Dnia 14 maja 2017 roku

Gala wręczenia Nagrody im. gen. Bolesława Wieniawy - Długoszowskiego

Gala miała miejsce w toku IV Warszawskich Dni Kawaleryjskich 5 maja 2017. Bitwa pod Komarowem została dwukrotnie wspomniana za sprawą nagród dla Anny Wojdy za publikację "W blasku zachodzącego słońca" oraz Komarowskiej Potrzeby w kategorii wydarzenie. 
Dnia 4 maja 2018 roku

Komarowska Potrzeba 2017 w obiektywie Jarosława Czerniaka

Powróćmy do wspomnień z zeszłorocznej Komarowskiej Potrzeby. Tegoroczone wydarzenie co raz bliżej!
Dnia 5 maja 2018 roku

Wizja lokalna z Wojskiem Polskim

Każda Komarowska Potrzeba poprzedzona jest licznymi spotkaniami i działaniami w terenie, nie inaczej było w roku 2017.
Dnia 5 maja 2018 roku

Retrospekcja z planu zdjęciowego Sensacji XX wieku

Przypomnijmy sobie trud, kurz i upał planu zdjęciowego. Nie było łatwo ale na pewno każdy z nas wyniósł sporo satysfakcji widząc efekt finalny w telewizji. 
Dnia 5 maja 2018 roku

Rok 2016 to poczatek intensywnej współpracy z Wojskiem Polskim

Już nie tylko manewry historyczne, nie tylko insenizacja ale również praktyczna nauka współczesnego żołnierskiego rzemiosła. Na uczestników czekał śmigłowiec, pluton szturmowy 25 Brygady Kawalerii Powietrznej i przede wszystkim duży zasób wiedzy do przyswojenia. Jak było? Sprawdźcie w galerii. 
Dnia 14 maja 2018 roku

Rozpoczynamy finałowy etap prac nad pomnikiem!

Wraz z uporządkowaniem dokumentacji oraz zatwierdzeniem ostatecznego projektu, rozpoczynamy ostatni etap prac nad pomnikiem. Będzie to zarazem największe i najdłuższe wyzwanie - równoczesna zbiórka i prowadzenie prac budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z projektem pomnika. Już wkrótce więcej informacji o samej zbiórce. 
Dnia 5 czerwca 2018 roku

Zbiórka na budowę Pomnika Chwały Kawalerii i Artylerii Konnej

Chcesz wesprzeć nasz projekt? Darowiznę można przesłać na dane poniżej: Stowarzyszenie „Bitwa pod Komarowem” Bank Pekao S.A. I/O. w Zamościu nr konta : 67 1240 2816 1111 0010 3469 8856 Z tytułem : wpłata na rzecz budowy Pomnika Chwały Kawalerii i Artylerii Konnej w Wolicy Śniatyckiej.